Digiturk İnternet ve Eğlence Paketi

16 Mbps Hiper
İnternetle Beraber !

Yeni Üyelik Başvuru Formu

Kampanyalar hakkında bilgilendirilmeyi kabul ediyorum. Potansiyel Müşteri Aydınlatma metni tıklayın.

Telefon Numaranız Doğru mu ?
Sms Doğrulama Kodunu Giriniz
Nolu Telefona Gönderilen Doğrulama Kodunu Giriniz Başvuruyu Onayla Numarayı Düzelt

Digiturk İnternet ve Eğlence Paketi

 

 • Paket İçeriği;
 • Film ve Dizi Kanalları, Ulusal Kanalların Tamamı, Belgesel, Çocuk, Müzik, Eğlence ve Dünyadan Seçme Haber Kanalları.

 • Ödeme Seçenekleri;
 • Faturalı Ödeme; Aşağıdaki Tablodan İstediğiniz Hızı Seçebilirsiniz. Kurulum Esnasında Servisimiz Tarafından Verilecek Abone Numarasıyla Banka, PTT, Ödeme Noktaları, Online İşlemler veya İnternet Bankacılığından Fatura Ödemesi Yapabilirsiniz. Digiturk Faturası SMS ile Gönderilmektedir.

 • Hediyeler; İlk 2 Ay Tüm Kanallar ve Tüm Süper Lig Maçları Hediye !
 • Kurulum; Balkonda / Çatıda Türksat Uydu veya Çanak Anten Sisteminiz varsa veya Binada Merkezi Uydu Anteni Varsa; Uydu Alıcı Decoder (Receiver) Ücretsiz Kurulmaktadır ! İç Kurulum ve Aktivasyon Ücretsizdir. Çanak Anten Kurulmasını İstiyorsanız 1442 ₺ Peşin Ödeme Yapılmalı veya 12 Ay Boyunca 165 ₺ Faturaya Yansıtılmakta, Toplamda 12 Ay x 165 ₺ = 1980 ₺'ye Çanak Anten Sizin Olmaktadır !
 • Cep & Mobil İzleme; Kurulum İşlemi İçin Evinize Geldiğimizde beIN CONNECT için Abone Numaranız Servisimiz Tarafından Verilmektedir. Evinizde Olmadığınız Zaman Dilediğin Yerden Cepten & Mobilden Digiturk Paketinizde Ne Varsa İzleyebiliyorsunuz !

Paket İçerisindeki Kanal Listesi

  Ücretlendirme ₺
8 Mbps 12 Ay Boyunca Sabit 399 ₺
10 Mbps 12 Ay Boyunca Sabit 399 ₺
16 Mbps 12 Ay Boyunca Sabit 399 ₺
24 Mbps 12 Ay Boyunca Sabit 459 ₺
35 Mbps 12 Ay Boyunca Sabit 489 ₺
50 Mbps 12 Ay Boyunca Sabit 509 ₺
100 Mbps 12 Ay Boyunca Sabit 519 ₺
Engelsiz Kampanyası Fiyatı %25 İndirim Uygulanır
Taahhüt Süresi 12 Ay
* Taahhüt süresi içerisinde istediğiniz zaman Cayma Bedeli Ödemeden paket yükseltebilirsiniz. * Taahhüt süresini tamamladıktan sonra Cayma Bedeli Ödemeden üyelikten ayrılabilirsiniz. * Taahhüt süresinden önce abonelik iptali yapılır veya daha düşük fiyatlı bir pakete geçiş yapılmak istenirse Cayma Bedeli ödenmektedir.
 • Kendi kullandığınız Adsl/Vdsl Modeminiz bulunmuyorsa Modem Kiralama Ücreti 55 ₺ dir
 • Kendi kullandığınız Fiber Modeminiz bulunmuyorsa Modem Kiralama Ücreti 65 ₺ dir
 • Abone, DIGITURK ve İnternet aboneliği için, KAMPANYA kapsamında taahhütnameyi imzaladığı tarih itibariyle 12 (On İki Ay) ay süresince aşağıda yer alan tablodaki paketlerden/servislerden, KAMPANYA’ya ilişkin tüm yükümlülüklerini zamanında ve tam olarak yerine getirmek suretiyle faydalanacaktır.
 • Abone, seçtiği paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Kampanya kapsamında belirlenen MUTAT KULLANIM DÜZEYİ aylık 3 TB olarak belirlenmiştir.
 • Aşağıdaki tabloda yer alan kampanyalı aylık ücretler, 12 (On iki) aylık taahhüt süresi içerisinde geçerli olup, taahhüt bitiminden sonra yeni bir kampanyadan faydalanılmaması durumunda yürürlükteki indirimsiz liste fiyatları ve cihaz bedelleri ile taahhüt kapsamında ücretsiz olarak sunulan diğer aylık bedellerin güncel tarifeleri aylık olarak faturaya yansıtılacaktır. Güncel fiyat bilgileri www.digiturk.com.tr ’de yer almaktadır.
 • Seçilen ürünlerin paket bedelleri, DIGITURK ve DPT tarafından belirlenmiş kampanyalı fiyata göre ilk aydan itibaren ABONE’ye aylık olarak ve izleyen dönemin kullanımına mukabil faturalandırılmaya başlanacaktır.
 • Seçilen KAMPANYA kapsamında ABONE tarafından eski internet servis sağlayıcısı nezdinde işbu abonelik ile aynı adreste kurulu aboneliğinin sonlandırılması halinde iptal tarihinde bir taahhüt söz konusu ise, eski internet sağlayıcısı nezdindeki taahhütün iptal edilmesi nedeni ile yansıyacak taahhüt iptalinden doğan cayma bedeline ilişkin fatura tutarının cihaz bedelleri hariç olacak şekilde en fazla 1500 TL’lik kısmı, DIGITURK ve DPT tarafından kesilecek hizmet bedeli faturalarında; aylık eşit taksitler halinde indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için ABONE’nin eski internet servis sağlayıcısından iletilen taahhüt iptal bedeli faturasını ödeyerek; bu ödeme belgesini DIGITURK’e geçiş tarihinden itibaren 90 gün içerisinde internetindirimbelge@digiturk.com.tr adresine e-posta olarak göndermesi gerekmektedir.
 • İnternet Hizmeti Kampanyasız paket bedeline Yalın Internet Aylık Erişim Ücreti dahildir.
 • DIGITURK ve/veya DPT tarafından sunulan hizmetlerin, teknik imkansızlıklar nedeniyle ABONE’nin hizmetten yararlandığı yerde sürekli olarak verilememesi durumu hariç olmak üzere, ABONE’nin işbu taahhüt süresi dolmadan DIGITURK ve/veya DPT üyeliğini sona erdirmesi, taahhüdünü iptal ettirmesi, KAMPANYA kapsamında alt paketlere veya ücret olarak daha düşük paketlere geçmesi, KAMPANYA koşullarına aykırı davranması veya asgari 3 (üç) fatura borcunu ödememesi, DIGITURK/DPT tarafından ABONE’nin aboneliğine son verilmesi (sözleşmenin feshi) durumları başta olmak üzere, aboneliğin ve/veya KAMPANYA’nın herhangi bir nedenle taahhüt süresinden önce sona ermesi durumunda, taahhütnamenin ABONE tarafından imzalandıgı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar ABONE’ye liste fiyatları üzerinden sağlanan paket indirimleri, hediye, avantajlar, alınmayan bağlantı ücretleri, devre hazırlama ücretleri, başvuru, aktivasyon ve kurulum bedelleri, diğer işletmeciden geçişlerde karşılanan cayma bedeli ve diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı ABONE’den tahsil edilecektir. Ancak ABONE ’den taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar ABONE’den faturaya yansıtılmak suretiyle tahsil edilecektir.
 • Bu KAMPANYA kapsamında Uydu Platform ve İnternet hizmeti bedeli için verilen indirimlerin iş bu taahhütnameye konu hizmetlerin her birinin taahhüt süresi boyunca beraber veya ayrı ayrı iptal edilmemesi ve/veya taahhüt süresi boyunca işbu taahhütnamenin imzalandığı tarihteki koşullarla kullanılması gerektiğini, ABONE’nin bu hizmetleri ayrı ayrı iptal etmesi veya hizmet paketlerini KAMPANYA kapsamı dışındaki bir paket ile değiştirmesi durumunda, KAMPANYA kapsamında bu hizmetlerin bir arada sunulması durumunda geçerli olan indirim ve avantajlardan yararlanamayacaktır.
 • DIGITURK ve/veya DPT tarafından hizmetin teknik imkansızlıklar nedeniyle ABONE’nin hizmetlerden yararlandığı yerde hizmetlerden herhangi birinin sürekli olarak verilememesi nedeniyle üyeliğin sona erdirilmesi durumunda, sağlanan cihazlara ilişkin bedeller hariç olmak üzere, sağlanamayan hizmete ilişkin olarak DIGITURK ve/veya DPT tarafından, cayma bedeli uygulanmayacaktır.
 • ABONE tarafından internet hizmetinin nakil edilmesi durumunda www.digiturk.com.tr internet sitesinde yer alan nakil ücreti DPT tarafından ayrıca faturalandırılacaktır. ABONE’nin taşındığı ve taşındığını resmi belge ile (İkametgah vb.) ibraz ettiği yeni adreste önceki adreste aldığı hizmet ile aynı nitelikte hizmet sunulamaması ve ABONE’nin internet hizmetinden yeni adresinde sunulan koşullarla, faydalanmak istememesi durumunda ABONE’ye cayma bedeli yansıtılmayacaktır.
 • Hat açma-kapama, hat dondurma, nakil, devir (Sair işlemlerden doğan bedeller) talepleri için ABONE’ye yansıtılacak güncel koşullar www.digiturk.com.tr internet sitesinde yayınlanmaktadır.
 • ABONE’nin DIGITURK Uydu Platform veya DPT Internet hizmeti aboneliğinin herhangi biri ile ilgili yapacağı iptal, kampanya değişikliği, nakil, devir ve benzeri herhangi bir işlem diğer aboneliğindeki tarife/kampanya ücretini etkileyecektir. ABONE’nin Uydu Platform veya Internet aboneliğini feshetmesi işbu KAMPANYA’nın da iptali anlamına gelecek iptal edilen hizmetin taahhüt süresi içerisinde iptalinden doğacak cayma bedeli bu KAMPANYA şartları doğrultusunda yansıtılacaktır. Ayrıca ABONE KAMPANYA kapsamında bu hizmetlerin bir arada sunulması durumunda geçerli olan indirim ve avantajlardan yararlanamayacağını kabul beyan ve taahhüt eder.
 • Abonelik süresi içerisinde üyeliğin iptal edilmesi ya da SÖZLEŞME’nin haklı nedenlerle (borcun ödenmemesi vb) DIGITURK ve/veya DPT tarafından feshedilmesi halinde; ABONE’ye kullanım süresince tahsis edilen modem ve ekipmanları ve 7 (yedi) gün içerisinde ilgili bayilere eksiksiz ve çalışır durumda iade edilmesi gerekmektedir.Aksi takdirde Modem ve Ekipmanların rayiç bedelleri ayrıca fatura edilecektir.
 • Ücreti DIGITURK ve/veya DPT tarafından ayrıca belirlenen içerikler ile diğer katma değerli servisler, yukarıda belirlenen aylık tutarlar dahilinde olmayıp, ABONE bu içerikleri/katma değerli servisleri satın aldığı veya izlediği takdirde belirlenen ücret, faturasına ayrıca yansıtılacaktır.
 • KAMPANYA taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi ve varsa diğer vergiler, ABONE’nin faturasına yansıtılacaktır.
İnternet Hızı İnternet Paketi Liste Fiyatı Digiturk Paketi Liste Fiyatı İkisi Birarada Fiyatı Cayma Bedeli
8 Mbps 720 ₺ 400 ₺ 399 ₺ 571 ₺
10 Mbps 720 ₺ 400 ₺ 399 ₺ 571 ₺
16 Mbps 720 ₺ 400 ₺ 399 ₺ 571 ₺
24 Mbps 720 ₺ 400 ₺ 459 ₺ 541 ₺
35 Mbps 750 ₺ 400 ₺ 489 ₺ 556 ₺
50 Mbps 780 ₺ 400 ₺ 509 ₺ 571 ₺
100 Mbps 800 ₺ 400 ₺ 519 ₺ 566 ₺
* Taahhüt süresi içerisinde istediğiniz zaman Cayma Bedeli Ödemeden paket yükseltebilirsiniz. * Taahhüt süresini tamamladıktan sonra Cayma Bedeli Ödemeden üyelikten ayrılabilirsiniz. * Taahhüt süresinden önce abonelik iptali yapılır veya daha düşük fiyatlı bir pakete geçiş yapılmak istenirse Cayma Bedeli ödenmektedir.

Beklemek İstemiyorsanız Hemen Bizi Arayın ! Belgesel, Çocuk, Spor, Film, Dizi, Müzik, Eğlence, Size En Uygun Kampanyayı Birlikte Seçelim.

Hemen Arayın
Hemen Ara
444 23 73
Başvuru
Merkezini Ara
0 850 480 0168
En Yakın
Bayiyi Ara
Online
Başvuru
Formu
Şehrine
Özel
Kampanyalar